Co nevidět začne nový školní rok 2020/2021, v jehož hladký průběh všichni doufáme. Naše třídy prvního trojročí doplní 27 nových žáků. Část z nich se přidá k fialové třídě průvodkyně Veroniky Pozlerové a třídní asistentky  Magdy Boháčové, část z nich doplní tyrkysovou třídu Lucky Černé a Terezy Groesslové. Na zbývající třetinu čekají spolužáci v růžové třídě pod vedením Kláry Funtánové, která je s námi v projektu Montessori tříd od samého začátku, letos se vrací z mateřské dovolené a my se na ni moc těšíme. Ve třídě jí bude pomáhat Renata Ouředníková, která stejně jako ostatní asistentky prvního trojročí patří k několika novým tvářím, které náš tým ve škole letos doplní. Přejeme všem dětem i průvodcům, asistentům a lektorům, aby pro ně byl další školní rok plný radosti z objevování a vzájemné inspirace v přátelském a otevřeném prostředí. Držme si palce, ať nám plán celého školního roku nic nenaruší jako loni a budeme se těšít na spolupráci.