Výbor Spolku rodičů a přátel ZŠ Montessori Liberec zve všechny své členy na setkání Členské schůze, která proběhne ve čtvrtek 14. 10. 2020 od 16:30 v prostorách Technické univerzity v Liberci. Původně plánovaný termín v září musel být zrušen kvůli omezenému přístupu do budovy ZŠ.

Na schůzi bude představena zpráva o činnosti Spolku za uplynulý školní rok a předložen ke schválení rozpočet pro školní rok následující.  Zároveň bude představen spolkový cloudový software Google Workspace a možnosti jeho využití pro efektivnější komunikaci a sdílení materiálů. Proběhne také volba nového člena Kontrolní komise. Podrobný program schůze obdrží členové mailem nejpozději 14 dnů předem, potřebné podklady pak týden před schůzí. Kandidatury do Kontrolní komise mohou členové zasílat na spolkový email do 9. 10., informaci o kandidátech obdrží členové 12. 10.

Těšíme se na setkání v co největším počtu, jde nám všem o společnou věc – děti, co mají ze života radost a do školy se těší.