aktuality

Novinky & aktuality

Kurz Respektovat a být respektován

Kurz bude probíhat v termínu 14. - 15. 5. a 4. - 5. 6. 2022    Pokud máte zájem, můžete se kurzu zúčastnit.  K dispozici je pro rodiče volných 10 míst, přihlášky zasílejte na: eva.polakova@montespolek.cz Cena kurzu je 3 500 Kč pro rodiče dětí z Montessori tříd, 4 000 Kč pro veřejnost. Základní kurz Respektovat a být respektován, vždy od 9:00 do 16:30 hodin, proběhne v prostorách školy ZŠ 5.květen Liberec, budova prvního stupně. Více o kurzu a lektorech zde: www.respektovani.com   1. seminář  SDĚLOVÁNÍ ODŮVODNĚNÝCH POŽADAVKŮ Stanovování hranic chování a vývojové úkoly dětí. Obsah...

číst více

Rodičovská kavárna s Karolínou Hornovou

Rada rodičů v nedávné době zvala rodiče našeho Spolku na online kurz na téma Vnitřní motivace s RNDr. Karolínou Hornovu. Vzhledem k pozitivním ohlasům na inspirativní kurz v online prostředí připravila Rada rodičů i možnost osobního setkání se zkušenou průvodkyní dětí na cestě za poznáním. Všechny rodiče, které zajímá, jak podpořit své děti, srdečně zveme 3. 5. od 17 hod do kavárny Black Horse Fresh Brake na Nerudově náměstí v Liberci.

číst více

Rodičovská kavárna s IMJOY

Rada rodičů zve rodiče dětí z Montessori tříd na improvizační večer se skupinou IMJOY! Středa 9. března od 18 hodin, v Liberecké škole fotografie. Přijďte se s námi zasmát veselým scénkám na témata, která nás na místě napadnou. Odkaz na přihlašovací formulář najdou rodiče v emailu.

číst více

Sledujte nás na FB!

Aktuality z Montessori tříd!

Žáků

Kroužků

Členů týmu

Let s vámi

Spojte se s námi

Adresa:

Spolek rodičů a přátel ZŠ Montessori Liberec
5. května 64/49
460 01, Liberec 1

Email: spolekmontessoriliberec@gmail.com