V tomto školním roce máme konečně možnost pořádat dlouho plánovaný cyklus interaktivních seminářů pro rodiče, inspirovaných myšlenkami M. Montessori, A. Faber, E. Mazlish a dalších osobností.
  • Semináře jsou určeny pro rodiče školních i předškolních dětí, kteří se chtějí dozvědět, jak mohou dětem pomoci s rozvojem soustředění, sebedisciplíny, spolupráce, a kteří chtějí sdílet své zkušenosti a poznatky.
  • Semináře povede Renata Ouředníková, zkušená Montessori průvodkyně předškolních dětí a asistentka v naší růžové třídě. Společná setkání se budou konat 1x měsíčně. Témata na sebe budou volně navazovat, ale je možné se účastnit i jednorázově.

Poprvé jsme se sešli 18. listopadu a zkoumali jsme 1. kapitolu z knihy „Jak mluvit, aby se děti lépe učily doma i ve škole“ od Adele Faber a Elaine Mazlish. Naše povídání tedy bylo zaměřeno na to, jak se vyrovnat s pocity, které jsou s učením spojeny.

Podruhé se sejdeme ve čtvrtek 9. prosince 2021, od 16:00 do 17:30 a budeme pokračovat prozkoumáváním dovedností, které vybídnou děti ke spolupráci.
      Místo stejné: restaurace VegitPoint, ul. 5. května 376, Liberec
      Vstupné: dobrovolné (příspěvek na materiály), zakoupením občerstvení podpoříte hostitelské bistro
      COVID opatření ZMĚNA: potvrzení o očkování nebo o prodělání nemoci v uplynulých max. 180 dnech
      Registrace: kapacita semináře stále omezena na max. 30 osob, prosíme tedy o registraci do 8. 12.  na tomto odkazu https://bit.ly/2Zf45cq.

Těšíme se na setkání!